Agrariyi Zaklykayut Unifikuvaty Pidhid Do Vyluchennya Tehniky Na Oboronu Derzhavy

Про це йдеться у повідомленні асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» на сторінці у Facebook.

Як зазначається, на підставі звернень компаній-членів УКАБ уже зафіксована низка випадків, зокрема в Кам’янець-Подільському районі Хмельницької області, Рівненській області, Могилів-Подільському районі Вінницької області, Тернопільській області, коли РТЦК забирають понад 30% (часто більше 50%) наявних у господарстві вантажних автомобілів. Це паралізує їхню подальшу роботу в період посівної.

«Аграрії з самого початку підтримували і продовжують підтримувати Збройні Сили України. Ми розуміємо значні потреби в ресурсах і техніці для досягнення перемоги над агресором. Разом із тим закликаємо випрацювати справедливий підхід та прозорий механізм щодо вилучення техніки у аграріїв, щоб не було так, коли на місцях у одних забирають половину техніки і паралізують роботу, а на інших закривають очі», — коментує ситуацію генеральний директор УКАБ Роман Сластьон.

Враховуючи вищезазначене, УКАБ закликає Міністерство аграрної політики та продовольства України та Міністерство оборони України випрацювати справедливий та уніфікований підхід щодо передачі техніки сільськогосподарських виробників на потреби оборони держави, який би уникав зупинки їхньої роботи.