Vyrobnyky Produktiv Na Pershyh Torgah Vykupyly Uves Pilgovyj Gaz

Загальний обсяг реалізованого газу склав — 1,346 млн м3, говориться у повідомленні біржі.

У перших торгах до продажу ресурс представили 6 компаній-ініціаторів, а саме: «Природні ресурси», СГС, ЕСКО-ПІВНІЧ, «Косул», «Нафтогазвидобування», «Укргазвидобуток».

Ціни продажу видобувних компаній перебували в діапазоні від 6153,60 грн/тис.м3 до 17769,91 грн/тис.м3 з ПДВ. Середньозважена ціна, що сформувалась в результаті торгів, становить 11599,43 грн/тис.м3.

«Право на участь у біржових торгах з метою купівлі природного газу можуть отримати суб’єкти господарювання, які внесені до переліку покупців, мають ліцензію на провадження господарської діяльності з постачання природного газу та мають укладені із споживачами договори постачання природного газу з метою його використання виключно для виробництва з метою споживання на території України продовольчих товарів, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 341 “Про заходи щодо стабілізації цін на товари, що мають істотну соціальну значущість, товари протиепідемічного призначення” та забезпечення потреб внутрішнього ринку», — нагадали на біржі.