Про це заявив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко під час онлайн-брифінгу. 

«В бюджеті збережено підтримка аграріїв, що даватиме ефект мультиплікатора і забезпечить як збереження робочих місць, так і створення нових. Також на порядку денному підтримка експорту.

В першу чергу ми як великий сільськогосподарський експортер дуже уважно ставимося до двох речей. Перше — для того щоб наші підприємства, які виробляють продукцію, а це — фермери і переробники, змогли продовжувати експортувати продукцію. Друге — зберігати стабільність цінової динаміки на ключові продукти, які споживає населення. Для того щоб ціни були максимально доступні і продовольства було достатньо», — зазначив Ігор Петрашко.

За його словами, щодо більш середньострокових планів, то уряд працює над програмою зміни до державних закупівель з урахуванням міжнародних зобов«язань перед Світовою Організацією Торгівлі та Асоціацією ЄС.

«Ми будемо міняти принцип локалізації для того щоб українські виробники і іноземні підприємства, які виробляють продукцію на території України, отримали більший доступ до державного замовлення», — відзначив Ігор Петрашко.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.