Dark Mood Food 2984168 1920 696x464

За нові сорти яблук на українському ринку готові платити вдвічі дорожче, а супермаркети навіть вносять передоплату за таку продукцію. Про це в ефірі AgroFM розповів Володимир Печко, голова асоціації «Укрсадвинпром».

«Нові сорти, зазвичай імпортні, мають поліпшені смакові властивості, або можуть бути більш солодкими. І доки ця продукція нішова, її розкупають набагато швидше, ніж звичні вітчизняні сорти», — каже Печко.

Проте закладати нові сади поспішають не всі. Зазвичай, підприємці не йдуть на розширення через брак сезонної робочої сили.

Окрім поліпшення сортового складу садівникам варто потурбуватись про експорт, вважає спеціаліст.

«Внутрішній ринок з часом перенасититься, і доведеться постачати на експорт – в замороженому вигляді чи свіжому. Для цього треба підвищувати якість продукції, аби бути конкурентними», — зазначає Печко.

Перспективні напрямки для експорту продукції садівництва – це Європа, Азія, Африка, арабські країни. Там є високий попит на ягоди та свіжі фрукти.

До слова, за перші три місяці нового сезону (липень-вересень) Україна експортувала 2 500 тонн яблук на суму $720 тис. — на 5% менше, ніж за аналогічний період торік. Половину вітчизняної продукції купила Австрія, другим найбільшим покупцем є Білорусія.