7691494420 917393e7b4 O 696x462

У Каліфорнії з 2018 року вступають в силу нові правила, які мають заповнити прогалини в законодавстві щодо вирощування марихуани.

Їх впровадження ініціювали відразу три державні органи — Департамент охорони здоров’я, Департамент продовольства та сільського господарства, а також місцеве Бюро контролю за ринком канабісу, інформує Modern Farmer.

Як зазначається, досі регулювання ринку в деяких штатах відстає від темпів легалізації коноплі. Не зрозуміло, як її вирощувати та продавати.

Нові правила досить обширно пояснюють особливості законного обігу марихуани: від тестування рівнів вмісту психоактивних речовин до отримання ліцензій на продаж.

Зокрема, знімаються обмеження на розмір канабісових ферм. Скоріш за все, це стимулюватиме концентрацію виробництва. Залежно від розміру бізнесу функціонуватиме плаваюча шкала зборів, але навіть найвищий рівень податку ($125 тис.) мало вплине на прибутковість ферм, які заробляють понад $80 млн на рік.

Також вдосконалюються правила доставки: будуть дозволені автомобільні та вантажні перевезення, але заборонена доставка велотранспортом.

Згідно з федеральним законодавством США, марихуана відноситься до заборонених речовин, проте в деяких штатах дозволено її застосування в медичних цілях. Першим легалізував канабіс штат Колорадо в 2014 році, за ним — Каліфорнія, Невада, Массачусетс, Мен.