На будівельному майданчику стартували роботи

«НІБУЛОН» взявся за розширення перевантажувального комплексу в Миколаєві — на території підприємства зводять комплекс з перевалки зернових та олійних культур. Проект реалізують коштом Міжнародної фінансової корпорації, яка в червні надала агрокомпанії $110 млн.

Як повідомляють у «НІБУЛОНі», дозвіл на будівництво отримали в жовтні, а завершити його планують в лютому 2018-го. Нині в Миколаєві готують майданчик під будівництво, планують територію, забивають палі.

Усього тут зведуть шість силосів по 7 200 тонн кожен. Загальна ємність перевищить 43 тис. тонн. Комплекс матиме сучасне устаткування: транспортне та зерноочисне обладнання виробництва BUHLER та Cimbria, ємності для зберігання сухого зерна — італійської FRAME, бункерні ваги Precia та данські фільтри Simatek.

Після введення в експлуатацію додаткових потужностей загальна ємність зерносховищ терміналу складе 173 тис. тонн. Тут можливо буде зберігати одночасно сім різних культур.

Так виглядатиме перевантажувальний термінал після завершення будівництва

До слова, «НІБУЛОН» побудував та запустив перевантажувальний термінал у Миколаєві в 2004 році. Споруда є унікальною для Європи. На терміналі працюють комплекси з приймання, відвантаження, сушіння й очищення зерна, склад підлогового зберігання, а головне — тут розташовані два склади-куполи по 50 тис. тонн. Площа кожного з них дорівнює площі Центрального стадіону в Києві.

Нагадаємо, в липні «НІБУЛОН» завершив будівництво перевантажувального терміналу для зернових та олійних культур в Голій Пристані. На будівництво знадобилось 100 днів, зведено 14 силосів.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.