59724

Компанія KSG Agro за 9 місяців з початку року заробила $7 млн чистого прибутку — в 3,4 раза більше, ніж за аналогічний період 2016-го. Про це йдеться у звіті, опублікованому на Варшавській фондовій біржі.

Дохід від реалізації продукції склав $17,2 млн, додавши 14% до торішніх показників. Операційний прибуток зріс на 29%, до $10,7 млн.

Як повідомляють у компанії, збільшення прибутку є результатом правильної стратегії: розвиток свинарства, експортної діяльності, робота над підвищенням ефективності бізнес-процесів.

«Зростання ключових показників холдингу є наслідком фокусування на свинарстві, — вважає Віталій Шапран, головний аналітик компанії «Експерт-рейтинг». — Завдяки збільшенню обсягів продажу свиней і свинини з $3,9 млн до $5,4 млн зросла виручка від реалізації продукції, а отже і чистий прибуток».

Ще один чинник, що посприяв росту фінансових результатів, — зниження операційних витрат і витрат на обслуговування кредитів завдяки реструктуризації. В сукупності ці фактори знизили видатки KSG Agro на $900 тис.

Знизились і витрати від курсових різниць — з $3,2 до $1,2 млн. «Посеред іншого цьому сприяло зростання експортної виручки», — вважає Шапран.

До слова, KSG Agro – вертикально інтегрована компанія, яка займається рослинництвом, тваринництвом, а також переробкою. В пріоритеті холдингу – розвиток свинарства, борошномельне виробництво та виробництво біопалива. Акції KSG Agro торгуються на Варшавській фондовій біржі.