У посушливих регіонах Італії збираються налагодити промислове вирощування кактусів. Так вирішать проблему із браком продовольства. Вибір впав на багаторічну опунцію індійську, що її ще називають кактусом-грушею, повідомляє Thomson Reuters Foundation.

«Неможливо описати, скільки речей можна отримати з цієї рослини, – каже Паоло Інглесе, професор кафедри сільськогосподарських та лісових наук Університету Палермо. – Її плоди й м’ясисте листя можна вживати в їжу, годувати тварин».

Кактусові платації можна розбивати на маргінальних землях країни. Рослини поглинатимуть вуглекислий газ і слугуватимуть резервом води на посушливих ділянках. Високий вміст води в кактусі ідеально підходить для годування тварин і може допомогти зберегти дефіцитні джерела води для людей. Стебла мають достатньо поживних речовин, вітамінів, мінералів та антиоксидантів.

Найбільше від змін клімату постраждали дрібні фермери Італії. Цьогоріч посуха стала останнім критичним фактором для оливок, скорочення врожаю сягнуло до 60%. За підрахунками сільськогосподарської асоціації Італії Coldiretti, посуха може коштувати фермерам країни більше 1 млрд євро.

«Аби люди вижили у суворіших умовах, урожай повинен витримувати посуху, високі температури і погані грунти», – йдеться  у звіті від ФАО. У Продовольчій та сільськогосподарській організації ООН зазначають, що опунція індійська найкраще підходить для таких умов.

У латиноамериканські кухні опунцію індійську їдять свіжою, відварюють і маринують. Утім, використання кактуса-груші на корм тваринам менш поширене.

Промислово кактуси вирощують у Бразилії, Ефіопії, Південній Америці, Йорданії, Марокко й Індії.