Grain Alliance

Компанія Grain Alliance інвестує в борошномельний напрямок $2 млн. Ці кошти підуть на будівництво заводу в Яготині, запуск якого запланований на квітень-травень 2018 року, передає Іnventure.

«Роботи по проекту вже ведуться. Зокрема, завезено обладнання для переробки пшениці в борошно», – зазначив Євген Радовенюк, головний виконавчий директор Grain Alliance.

Нині компанія займається вирощуванням зернових, молочним тваринництвом, а також експортом сої. Паралельно планують розвивати ще кілька напрямків – виробництво насіння сої, пшениці, вівса, жита, а також рідких мікродобрив.

Євген Радовенюк зазначив, що Grain Alliance розраховує спрямувати в насінництво $1-1,5 млн, в добрива – приблизно $1 млн. Близько 75 млн грн уже інвестовано у запуск елеватора на Чернігівщині, завершити проект планується в найближчі 2-3 роки.

На сьогодні Grain Alliance обробляє в Україні 53 000 га в чотирьох областях України – Київській, Чернігівській, Полтавській та Черкаській. Заснована компанія в 2009 році спільно зі швецькою BZK Grain Alliance.