В селі Настасів на Тернопольщині обрали найкращі гібриди цукрового буряка та кукурудзи. Перші п’ять місць посіли гібриди Pioneer, залікова врожайність “переможців” ІІІ Західноукраїнського чемпіонату коливається від 120,34 до 127,48 ц/га.

Як повідомили в DuPont Pioneer Україна, кращими визнані гібриди кукурудзи P9175, P9074, P9241, P9578 та P8523. Три з них – P9175, P9241, P8523 – є частиною лінійки Optimum® AQUAMax®. Такі гібриди надають аграріям додаткові варіанти мінімізації ризиків та максимізації продуктивності в умовах посухи. Зокрема, вони мають низку рис, які забезпечують такі характеристики як синхронне викидання волоті і приймочок та більш розвинену кореневу систему, що гарантує краще вбирання вологи.

“Нова генетика Pioneer трансформується в урожай під грамотною інтенсивною агротехнологією, якої дотримуються у господарстві з року в рік”, – коментує Микола Костюк, менеджер з агрономічної підтримки Західного регіону DuPont Pioneer Україна.

В цілому в змаганнях прийняло участь 15 компаній, які представили 144 гібриди. Показники врожайності оцінювались на полях компанії “Агропродсервіс”. Рослин висаджували та вирощували в ідентичних умовах. Після збирання кукурудзи в фіксували фізичну вагу, визначали вологість та залікову вагу – по цих показниках і розподілилися місця серед переможців.

Крім Pioneer в першу десятку лідерів потрапили гібриди “Лімагрейн”, “Бест корн” та DOW Seeds.